Renovácia eurookien

Postup práce pri renovácii eurookien

Podobne, ako pri každej renovácii či je to zrub, chata, drevenica, strešné okná alebo eurookná, je potrebná profesionálna obhliadka. Nasleduje zhodnotenie súčasného stavu. Detailným výberom náteru sa sústredíme na to, aby boli minimálne odtieňové odchýlky vo farbe.

Väčšina eurookien je už vo výrobe striekaná jednou vrstvou hrubovrstvej lazúry na báze vody. My používame olejové nátery, ktoré sa aplikujú štetcovaním priamo na mieste renovácie.

Používajú sa tri nátery, a to z dôvodu zachovania počtu mikrónov takisto ako pri striekaní, ako aj z dôvodu ochrany dreva.

Prečo je renovácia eurookien dôležitá

Eurookná sú zhotovené z dreva. Každý drevený povrch potrebuje pravidelnú starostlivosť. Ak chcete predísť brúseniu okien, tak by ste mali zvážiť pravidelné ošetrenie lazúry eurookien. Tá je totiž veľmi náchylná na mechanické poškodenie, ale aj poveternostné vplyvy ako dážď, slnko alebo vlhkosť.

Nezabudnite preto pri jarnom upratovaní, ale aj v zimnom období, na lazúru vašich eurookien. Súčasťou starostlivosti o eurookná by mala byť aj celková povrchová úprava dreva.

Povolené súbory:
.pdf   .jpg   .jpeg   .bmp   .png   .zip

Ak máte viac fotiek, pošlite ich zbalené vo formáte zip.

Zásady ochrany osobných údajov

Váš email nezdieľame so žiadnymi tretími stranami a môžeme ho použiť pre vaše spätné kontaktovanie.

Prowiss