Kontakt

Fakturačné údaje


PROWISS s. r. o.
Ivachnová 94
034 83 Ivachnová
IČO: 54629586
DIČ: 2121757693

0915 666 231

servis@prowiss.sk

Naša Facebook stránka

Naša spoločnosť vznikla v roku 2017 so špecializáciou na pozáručný servis okien. Vďaka našej práci sme nadobudli bohaté skúsenosti a postupne sme rozšírili naše portfólio o komplexný servis okien, dverí rodinných domov, bytov, bytových komplexov a hotelov. Postupne sme služby doplnili aj o renováciu okien a strešných okien, renováciu zrubov, dreveníc a drevodomov, renováciu schodísk a nátery drevených povrchov.

Za najväčší úspech považujeme spokojných klientov dôkazom čoho sú ukážky našich prác ako aj recenzie spokojných zákazníkov.

Naše práce a servis poskytujeme v rámci celej Slovenskej republiky.

Stovky vyservisovaných okien, dverí, tesnení a kilometre kvalitného tesnenia nám dovoľujú prehlásiť, že „takmer všetko sa dá opraviť“.

Dominik Krakovský


Zakladateľ spoločnosti Prowiss, s.r.o.

Spoločnosť Prowiss som založil v roku 2017. Myšlienka založiť spoločnosť vznikla z potreby služieb, ktoré boli v našom okolí nedostupné. Našim prioritným zameraním bol servis všetkých typov okien. Časom sme sa vypracovali na špecialistov a bez váhania môžeme tvrdiť, že ja a môj tím robíme jeden z najkvalitnejších servisov okien na Slovensku. Počas našich rekonštrukcií sme si však všimli veľké množstvo poškodení na dreve, čo mi umožnilo prepojiť moju záľubu v dreve a rozšíriť portfólio služieb o brúsenie zrubov, chát, dreveníc, drevených obkladov a v neposlednom rade aj repasovanie drevených súčastí interiérov (schodiská, zábradlia, atď). Výsledky práce, spokojní zákazníci a ich referencie ma napĺňajú presvedčením, že robíme správnu a užitočnú vec.

Povolené súbory:
.pdf   .jpg   .jpeg   .bmp   .png   .zip

Ak máte viac fotiek, pošlite ich zbalené vo formáte zip.

Zásady ochrany osobných údajov

Váš email nezdieľame so žiadnymi tretími stranami a môžeme ho použiť pre vaše spätné kontaktovanie.

Prowiss