Na Slovensku sú postavené tisícky krásnych drevených stavieb. Drevené chaty, drevené zruby, drevodomy, drevenice - drevo je veľmi obľúbeným stavebným materiálom. A právom! Drevo je kvalitný materiál a pri správnej údržbe vydrží desiatky, ba až stovky rokov.

O drevo sa treba patrične starať. Keď sa to nerobí, časom začne strácať svoje vlastnosti a začína aj vyzerať zle. V takých prípadoch je nevyhnutné urobiť kvalitnú renováciu, ktorá znova navráti drevu jeho vlastnosti a vzhľad.

Náš tím bez problémov vykoná kvalitnú renováciu vášho drevodomu či drevenej chatky. A tiež nám nerobí problém zrenovovať vaše okná a akýkoľvek iný drevený povrch. Preto, ak vaša drevená stavba prechádza do stavu, v akej ju rozhodne nechcete vidieť, ozvite sa nám a my vám ju dáme dokopy!

Renovácie zrubov, dreveníc a drevodomov robíme po celom Slovensku.

RECENZIE —

Napísali ste o nás

 • MK
  Odporúčam firmu PROWISS-Servis okien a to hlavne pre profesionálny prístup a som maximálne spokojný. Patrí im veľké Ďakujem a odporúčam každému.
  Milan K.
 • PP
  Vrelo odporúčam firmu Prowiss, kvôli profesionálnemu prístupu a bleskovému vybaveniu.
  Peter P.
 • MĽ
  Ďakujem veľmi pekne za poskytnuté služby. Veľká pochvala patrí pracovníkovi vašej firmy. Práca odvedená na vysokej úrovni, kvalitný servis a rovnako poradenstvo. Určite odporúčam vaše služby.
  Martin Ľ.
 • MR
  Odporucam, i ked sa moj problem vyriesit nepodarilo (zrejme je neriesitelny) OCENUJEM ochotu mladeho pana prist hned na druhy den od komunikacie a vyjadrit sa k problemu. Dakujem.
  Michal R.
 • ST
  My môžeme len odporúčať. Profi servis, profi prístup. Malé Stonožky Vás pozdravujú a ďakujú.
  Súkromná materská škola Stonožka
 • TK
  Vrelo odporúčam  firmu Prowiss na servis okien nakoľko som bol veľmi spokojný s poradenstvom aj samotným servisom.
  Tomáš K.
 • VK
  Výborná práca ,ďakujem. Rýchle vybavenie objednávky a konečne kvalitný servis. Určite odporúčam.
  Vladimíra K.