O nás

Kto sme?


Sme mladý pracovitý tím, ktorý sa od roku 2017 venuje pozáručnému servisu okien. Postupne, ako sme naberali skúsenosti sme si uvedomili, že vďaka našej práci sme získali bohaté skúsenosti so servisom okien a dverí rodinných domov, bytov, bytových komplexov, hotelov. Postupne sme naše portfólio rozšírili o renováciu okien a strešných okien, renováciu zrubov, dreveníc a drevodomov, renováciu schodísk a taktiež náter drevených povrchov. Tieto činnosti sme zaradili do svojho portfólia.

Našim najväčším úspechom sú nadmierne spokojní klienti, čo potvrdzujú ukážky našej práce a taktiež recenzie od našich spokojných zákazníkov. Denne sa na nás obracajú zákazníci so žiadosťou o servis okien, balkónových dverí. Profesionálne sa venujeme oprave okien a dverí všetkých moderných typov. Za našu prax sme získali mnoho pozitívnych recenzií a vybudovali povedomie o servise okien nielen na Liptove ale aj v ostatných regiónoch. Servis okien robíme v rámci celého Slovenska.

Po stovkách vyservisovaných okien, dverí, pretesnení vyše kilometra kvalitného tesnenia sa nehanbíme prehlásiť - "takmer všetko sa dá opraviť".


Kontaktovať nás

Náš Prowiss tím

Dominik Krakovský

Zakladateľ firmy

Ján Rezník

Hlavný servisný technik

RECENZIE —

Napísali ste o nás

 • MK
  Odporúčam firmu PROWISS-Servis okien a to hlavne pre profesionálny prístup a som maximálne spokojný. Patrí im veľké Ďakujem a odporúčam každému.
  Milan K.
 • PP
  Vrelo odporúčam firmu Prowiss, kvôli profesionálnemu prístupu a bleskovému vybaveniu.
  Peter P.
 • MĽ
  Ďakujem veľmi pekne za poskytnuté služby. Veľká pochvala patrí pracovníkovi vašej firmy. Práca odvedená na vysokej úrovni, kvalitný servis a rovnako poradenstvo. Určite odporúčam vaše služby.
  Martin Ľ.
 • MR
  Odporucam, i ked sa moj problem vyriesit nepodarilo (zrejme je neriesitelny) OCENUJEM ochotu mladeho pana prist hned na druhy den od komunikacie a vyjadrit sa k problemu. Dakujem.
  Michal R.
 • ST
  My môžeme len odporúčať. Profi servis, profi prístup. Malé Stonožky Vás pozdravujú a ďakujú.
  Súkromná materská škola Stonožka
 • TK
  Vrelo odporúčam  firmu Prowiss na servis okien nakoľko som bol veľmi spokojný s poradenstvom aj samotným servisom.
  Tomáš K.
 • VK
  Výborná práca ,ďakujem. Rýchle vybavenie objednávky a konečne kvalitný servis. Určite odporúčam.
  Vladimíra K.