Táto časť pozostáva z našej práce na celých bytových domoch. Ďakujeme starostom a správcom bytových domov, že nám prejavili dôveru a zverili sa do našich rúk. Môžeme povedať, že po našich profesionálnych zásahoch ostali skutočne spokojní.

Bytové domy sú podobné, ako byty, len ich je viac. Ak by sme to mohli spočítať, tak by sme napočítali opravu stoviek okenných krídel, výmeny stoviek okenných kľúčiek, výmeny stoviek metrov tesnenia na oknách a mnohé ďalšie.

Zatiaľ nás poznajú najmä na Liptove a Orave, ale nech ste odkiaľkoľvek zo Slovenska, tak za vami prídeme a urobíme vám servis okien. V Bratislave, v Žiline či Košiciach, kontaktujte nás!

RECENZIE —

Napísali ste o nás

 • MK
  Odporúčam firmu PROWISS-Servis okien a to hlavne pre profesionálny prístup a som maximálne spokojný. Patrí im veľké Ďakujem a odporúčam každému.
  Milan K.
 • PP
  Vrelo odporúčam firmu Prowiss, kvôli profesionálnemu prístupu a bleskovému vybaveniu.
  Peter P.
 • MĽ
  Ďakujem veľmi pekne za poskytnuté služby. Veľká pochvala patrí pracovníkovi vašej firmy. Práca odvedená na vysokej úrovni, kvalitný servis a rovnako poradenstvo. Určite odporúčam vaše služby.
  Martin Ľ.
 • MR
  Odporucam, i ked sa moj problem vyriesit nepodarilo (zrejme je neriesitelny) OCENUJEM ochotu mladeho pana prist hned na druhy den od komunikacie a vyjadrit sa k problemu. Dakujem.
  Michal R.
 • ST
  My môžeme len odporúčať. Profi servis, profi prístup. Malé Stonožky Vás pozdravujú a ďakujú.
  Súkromná materská škola Stonožka
 • TK
  Vrelo odporúčam  firmu Prowiss na servis okien nakoľko som bol veľmi spokojný s poradenstvom aj samotným servisom.
  Tomáš K.
 • VK
  Výborná práca ,ďakujem. Rýchle vybavenie objednávky a konečne kvalitný servis. Určite odporúčam.
  Vladimíra K.