Servis okien

Profesionálny servis okien, balkónových dverí, vchodových dverí

Kompletným servisom sa rozumie profesionálne nastavenie okien v šiestich bodoch:

I. KOMPLETNÉ MAZANIE KOVANIA

originál tekutá vazelína určená priamo do kovania

II. OCHRANNÝ NÁTER NA TESNENIE

obnovuje pružnosť, pevnosť, tesnosť

III. NASTAVENIE PRÍTLAKU

tesniaca funkcia okna úspora na energiách cca 15-20 %

IV. CENTROVANIE KRÍDEL

horizontálne, vertikálne, diagonálne

V. NASTAVENIE PÁNTOV

spodný, nožnica otváravo-sklopné okno

VI. KOMPLETNÉ MAZANIE KĹZNOU VAZELÍNOU

rámové uzávery, nožnica

Prečo servisovať okná pravidelne?

Okná sa bežným používaním opotrebúvajú a dochádza na nich k poškodeniam. To spôsobuje úniky tepla a nadmerné opotrebenie rámu okna, kovania a všetkých zistených porúch počas revízie. Z odborného hľadiska, a zo skúsenosti z mnoho zariadení vieme zaručiť, že pravidelne servisované okná budú pripravené na ďalšie sezóny bez poruchy.

Výrobcovia kovaní taktiež uvádzajú, že každé dva až tri roky sa má nastavovať mechanizmus kovania + mazanie tekutou vazelínou určenou na mazanie kovaní.

V cene nášho servisu sú zahrnuté všetky úkony kompletného servisu okien. Vo väčšine prípadov sa počas revízie zistí nedostatočná izolačná funkcia okien, nedostatočná funkčnosť a pohyblivosť okien, nábeh na poškodenie kovania, nábeh na poškodenie presklenia, nábeh na poškodenie pántov, nábeh na poškodenie nožnice otváravo-sklopných okien. Z uvedených dôvodov vždy odporúčame vykonať kompletný servis.

Nenechajte svoje okná rozpadávať sa...

Servisujeme aj okná na novo postavených domoch pretože...

vplyvom vonkajších podmienok, ako sú teplotné výkyvy ovplyvňujúce rozťažnosť materiálu, zrenie (sadanie) stavby a podobne je možné, že dôjde, najmä v prvých rokoch, k nutnosti nastavenia vašich okien.Táto skutočnosť nie je spôsobená chybou okien ani zlou montážou ale ich prirodzenou vlastnosťou.

Je mnoho firiem na trhu, sú firmy ktoré okná osádzajú poctivo, a sú firmy alebo páni ktorých MY voláme fušeri. Preto sa môže stať, že je nutné nastaviť krídla už po osadení. Nastavenie sa vykonáva najmä vtedy, ak krídla nikdy neboli mazané originál mazivom, taktiež ak v niektorých miestach výrazne dosadajú na rám - "šúhajú-drhnu" alebo v prípadoch keď okno v niektorom mieste netesní ako by malo.

Servis sa vykonáva samozrejme aj z dôvodu údržby najdrahšej časti okna - kovania. „Prevencia je vždy lepšia ako liečba“.

Garantujeme


Profesionálny servis okien
2 ročnú záruku na pozáručný servis okien!


Profesionálnym servisom predĺžite životnosť vašich okien o individuálny vek, avšak ak sa servis vykoná včas, vaše okná sa môžu kľudne dožiť aj 40 rokov bez poškodenia.


RECENZIE —

Napísali ste o nás

 • MK
  Odporúčam firmu PROWISS-Servis okien a to hlavne pre profesionálny prístup a som maximálne spokojný. Patrí im veľké Ďakujem a odporúčam každému.
  Milan K.
 • PP
  Vrelo odporúčam firmu Prowiss, kvôli profesionálnemu prístupu a bleskovému vybaveniu.
  Peter P.
 • MĽ
  Ďakujem veľmi pekne za poskytnuté služby. Veľká pochvala patrí pracovníkovi vašej firmy. Práca odvedená na vysokej úrovni, kvalitný servis a rovnako poradenstvo. Určite odporúčam vaše služby.
  Martin Ľ.
 • MR
  Odporucam, i ked sa moj problem vyriesit nepodarilo (zrejme je neriesitelny) OCENUJEM ochotu mladeho pana prist hned na druhy den od komunikacie a vyjadrit sa k problemu. Dakujem.
  Michal R.
 • ST
  My môžeme len odporúčať. Profi servis, profi prístup. Malé Stonožky Vás pozdravujú a ďakujú.
  Súkromná materská škola Stonožka
 • TK
  Vrelo odporúčam  firmu Prowiss na servis okien nakoľko som bol veľmi spokojný s poradenstvom aj samotným servisom.
  Tomáš K.
 • VK
  Výborná práca ,ďakujem. Rýchle vybavenie objednávky a konečne kvalitný servis. Určite odporúčam.
  Vladimíra K.