Rodinné domy a byty

Servis znova v okolí Liptovského Mikuláša :) ➖➖➖➖➖ Krásny rodinný domček so štýlom chaty. 😎❗ 16 ročné Eurookná bez doterajšej údržby, teda ak si odmyslíme umývanie okien pani domácou 😃😃 ➖➖➖➖➖ Čo je niekedy dosť výhoda, v tejto dobe kedy sa montovali okná približne rok 2002, sa ešte vyrábalo a osádzalo mosadzné KOVANIE to bola kvalita ❗🤔👍 ➖➖➖➖➖ Kovanie bolo síce ešte ako tak v kondícii ✔️ AVŠAK tesnenie si to odnieslo asi najviac ❌ ➖➖➖➖➖ Výmena približne 70 metrov kvalitného silikónového tesnenia zabezpečí kvalitnu akustickú odozvu, ale samozrejme aj tepelnú približne 20 %-ná úspora teplého vzduchu v miestnosti zostane tam kde má ❗❗✔️

RECENZIE —

Napísali ste o nás

 • Martin Ľ.
  Ďakujem veľmi pekne za poskytnuté služby. Veľká pochvala patrí pracovníkovi vašej firmy. Práca odvedená na vysokej úrovni, kvalitný servis a rovnako poradenstvo. Určite odporúčam vaše služby.
  Martin Ľ.
 • Michal R.
  Odporucam, i ked sa moj problem vyriesit nepodarilo (zrejme je neriesitelny) OCENUJEM ochotu mladeho pana prist hned na druhy den od komunikacie a vyjadrit sa k problemu. Dakujem.
  Michal R.
 • Súkromná materská škola Stonožka
  My môžeme len odporúčať. Profi servis, profi prístup. Malé Stonožky Vás pozdravujú a ďakujú.
  Súkromná materská škola Stonožka
 • Tomáš K.
  Vrelo odporúčam  firmu Prowiss na servis okien nakoľko som bol veľmi spokojný s poradenstvom aj samotným servisom.
  Tomáš K.
 • Vladimíra K.
  Výborná práca ,ďakujem. Rýchle vybavenie objednávky a konečne kvalitný servis. Určite odporúčam.
  Vladimíra K.