Rodinné domy a byty

🏢 Dnešným PONDELKOM sme oficiálne ukončili Servis pozaručných okien na bytovom dome „A“ „B“ v obci Bešeňová 🏢🌄Ďakujeme pánovi starostovi za prejavenú dôveru, taktiež pracovníčkam OÚ za skvelú spoluprácu a v neposlednom rade nájomníkom za prístup a trpezlivosť.❗👍V SKRATKE čo bolo nutné vymeniť. Aši najväčší počet na fotke tvoria KĽUČKY ✔️ Okenná kľučka biela 133 x výmena ✔️ Poškodený zhrdzavený pant 17 x výmena ✔️ Držiaky žalúzií polámané zhrdzavené 17x ✔️ Nedodane/nenainštalovane rámové uzávery 24 x a mnoho ďalšieho... ‼️Ako DARČEK, že každého zákazníka si vážime pozornosť našej firmy. Bezplatné sme venovali a namontovali vyše 180 metrov prachového tesnenia‼️ POTREBOVANE MAZIVÁ👍 Minuli sme viac ako 5 litrov originál mazivá určeného priamo na kovanie. Ďalej sme minuli viac ako 0,6 litra renovačneho náteru, ktorý obnovuje tesnosť, pružnosť, a pevnosť tesneni.Veríme, že nájomníci budú spokojný a ďalšia manipulácia s oknami nebude so strachom 😎

RECENZIE —

Napísali ste o nás

 • Martin Ľ.
  Ďakujem veľmi pekne za poskytnuté služby. Veľká pochvala patrí pracovníkovi vašej firmy. Práca odvedená na vysokej úrovni, kvalitný servis a rovnako poradenstvo. Určite odporúčam vaše služby.
  Martin Ľ.
 • Michal R.
  Odporucam, i ked sa moj problem vyriesit nepodarilo (zrejme je neriesitelny) OCENUJEM ochotu mladeho pana prist hned na druhy den od komunikacie a vyjadrit sa k problemu. Dakujem.
  Michal R.
 • Súkromná materská škola Stonožka
  My môžeme len odporúčať. Profi servis, profi prístup. Malé Stonožky Vás pozdravujú a ďakujú.
  Súkromná materská škola Stonožka
 • Tomáš K.
  Vrelo odporúčam  firmu Prowiss na servis okien nakoľko som bol veľmi spokojný s poradenstvom aj samotným servisom.
  Tomáš K.
 • Vladimíra K.
  Výborná práca ,ďakujem. Rýchle vybavenie objednávky a konečne kvalitný servis. Určite odporúčam.
  Vladimíra K.