Rodinné domy a byty

🌄Zníženie nákladov na teplo o 25%‼️‼️‼️ _-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_- Prajeme všetkým krásny vstup do nového dňa. Náš pracovný týždeň sa začínal v jednom bytíku na okraji Liptovského Hrádku. 👉Vek okien 15 rokov. 👈 Tesnenia samozrejme už na konci životnosti preto sme museli pristúpiť k výmene na celom byte. Prišli prvé mrazy a okná to jednoducho nezvládli. Okná netesnili vplyvom čoho sa zvýšila miera rosenia a keďže von boli mínusové teploty všetka tá voda jednoducho zamrzla. Ľad bol všade. Na rámoch, krídlach, tesnenia boli tak isto úplne zľadovatelé. Dokonca boli aj primrznuté a pri otváraní ostali nalepené na krídle. Výmenou tesnení nezískal pán majiteľ len úsporu tepla vo vyske 25-30%, ale aj zníženie hlučnosti v interiéri. Byt je blízko železničnej trate a rozdiel si veľmi pochvaľovali všetci členovia rodiny.

RECENZIE —

Napísali ste o nás

 • Martin Ľ.
  Ďakujem veľmi pekne za poskytnuté služby. Veľká pochvala patrí pracovníkovi vašej firmy. Práca odvedená na vysokej úrovni, kvalitný servis a rovnako poradenstvo. Určite odporúčam vaše služby.
  Martin Ľ.
 • Michal R.
  Odporucam, i ked sa moj problem vyriesit nepodarilo (zrejme je neriesitelny) OCENUJEM ochotu mladeho pana prist hned na druhy den od komunikacie a vyjadrit sa k problemu. Dakujem.
  Michal R.
 • Súkromná materská škola Stonožka
  My môžeme len odporúčať. Profi servis, profi prístup. Malé Stonožky Vás pozdravujú a ďakujú.
  Súkromná materská škola Stonožka
 • Tomáš K.
  Vrelo odporúčam  firmu Prowiss na servis okien nakoľko som bol veľmi spokojný s poradenstvom aj samotným servisom.
  Tomáš K.
 • Vladimíra K.
  Výborná práca ,ďakujem. Rýchle vybavenie objednávky a konečne kvalitný servis. Určite odporúčam.
  Vladimíra K.