Rodinné domy a byty

Prvý servis: 7 okenných krídel, 1 balkónové dvere, a 78m tesnenia. Všetko šlo ako po masle. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Druhý servis: 2x balkónové dvere na ktorých sa nazbieralo 29m tesnenia. Tieto 2 balkóny sme robili 2,5 hodiny traja. Preco? Pretože: ▫️Tesnenia sa nám rozsýpali v rukách aj pri jemnom stlačení. Takže sa nedali absolútne vybrať z drážok. ▫️Museli sme navŕtať profil okna aby sme to nejakým spôsobom vôbec dostali von. K tomu boli zle vyrobené, konkrétne mali byt o pár milimetrov na každej strane väčšie. Jednoducho nesedeli do rámov. 😠🤬🤬🤮 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Tretí servis: Bolo 16.00 a išli sme na ďalšiu zákazku. Nemali sme však so sebou dostatok vhodného tesnenia na profil ktorý mal zákazník preto sme to museli presunúť na piatok. Radšej servis presunieme ako dať do okien tesnenie ktoré tam byť jednosucho nemá. 👍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ No a 4 servis sme samozrejme tak isto museli presunúť pretože bolo 17.30 a nás čakala ešte cesta domov. 🛣️🚗

RECENZIE —

Napísali ste o nás

 • Martin Ľ.
  Ďakujem veľmi pekne za poskytnuté služby. Veľká pochvala patrí pracovníkovi vašej firmy. Práca odvedená na vysokej úrovni, kvalitný servis a rovnako poradenstvo. Určite odporúčam vaše služby.
  Martin Ľ.
 • Michal R.
  Odporucam, i ked sa moj problem vyriesit nepodarilo (zrejme je neriesitelny) OCENUJEM ochotu mladeho pana prist hned na druhy den od komunikacie a vyjadrit sa k problemu. Dakujem.
  Michal R.
 • Súkromná materská škola Stonožka
  My môžeme len odporúčať. Profi servis, profi prístup. Malé Stonožky Vás pozdravujú a ďakujú.
  Súkromná materská škola Stonožka
 • Tomáš K.
  Vrelo odporúčam  firmu Prowiss na servis okien nakoľko som bol veľmi spokojný s poradenstvom aj samotným servisom.
  Tomáš K.
 • Vladimíra K.
  Výborná práca ,ďakujem. Rýchle vybavenie objednávky a konečne kvalitný servis. Určite odporúčam.
  Vladimíra K.