Komerčné objekty

SERVIS VŠZP staručke eurookná, a ešte k tomu atypicke kovanie z roku 1994 MACO 😬😲 ➖➖➖➖➖➖ Po pravde ak budete mat dilemu ohľadne nových okien určite kontaktujte firmu ktorá okná SERVISIJE NIE FIRMU KTORÁ OKNA OSADZA.❌❎ ➖➖➖➖➖➖ DVOVOD je ten, že cez naše ruky preslo ohľadne servisu okien už nie na stovky ale na TISÍCE, čiže aj to je DVOVOD ovládania technológie okná. Firma ktorá okná osadza tak okná iba osadi ale absolútne nevedia ako sa okná správajú po XY ROKOCH MY ANO. Samozrejme ak nastala chyba už pri výrobe alebo pri osadzadzani tak o to mame ťažšiu robotu pri servise. Ale zatiaľ doteraz sa nám podarilo VYSERVISOVAT NAOZAJ poctivo a za rozumnú cenu všetky okná ❗❗✔️✔️✔️ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ❄️🎄 VČERAJŠIA MONTÁŽ okapnicovych lyšt na budove VŠZP RUŽOMBEROK ❄️🎄🛠️ ➖➖➖➖➖ ÁNO aj takýmto veciam sa zaoberáme ako sú okapnice, tmelenie, lepenie, oprávnenie prasknutých časti dreva, servis strešných okien a podobne ✔️🆘🆙

RECENZIE —

Napísali ste o nás

 • Martin Ľ.
  Ďakujem veľmi pekne za poskytnuté služby. Veľká pochvala patrí pracovníkovi vašej firmy. Práca odvedená na vysokej úrovni, kvalitný servis a rovnako poradenstvo. Určite odporúčam vaše služby.
  Martin Ľ.
 • Michal R.
  Odporucam, i ked sa moj problem vyriesit nepodarilo (zrejme je neriesitelny) OCENUJEM ochotu mladeho pana prist hned na druhy den od komunikacie a vyjadrit sa k problemu. Dakujem.
  Michal R.
 • Súkromná materská škola Stonožka
  My môžeme len odporúčať. Profi servis, profi prístup. Malé Stonožky Vás pozdravujú a ďakujú.
  Súkromná materská škola Stonožka
 • Tomáš K.
  Vrelo odporúčam  firmu Prowiss na servis okien nakoľko som bol veľmi spokojný s poradenstvom aj samotným servisom.
  Tomáš K.
 • Vladimíra K.
  Výborná práca ,ďakujem. Rýchle vybavenie objednávky a konečne kvalitný servis. Určite odporúčam.
  Vladimíra K.