Komerčné objekty

ĎALŠÍ KRÁSNY PENZIÓN 😍🏘️ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ĎALŠÍ SKVELÍ MAJITEĽIA 👫🤝 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ĎALŠIA SKVELO odvedená práca. Sme veľmi vďační, že pán majiteľ zvolil práve nás. PROWISS firmu ktorá, mu vykonala kompletnú údržbu 20 ročných EUROOKIEN všeobecne (okenné krídla, balkónové dvere, STREŠNÉ OKNÁ a za to, že boli takí skvelí tak sme nastavili ešte aj dve nové skrine, ktoré bolo treba vycentrovať aby sa s ľahkosťou zatvárali.🤝SME veľmi vďační hlavne po zákazke, keď majitelia vidia tu obrovskú námahu a chtič niečo opraviť. ⚠️⚠️NIE ako iné firmy, ktoré by povedali TO SA NEDÁ, TO MY NEROBÍME, TO SI RADŠEJ DAJTE NOVÉ OKNÁ BLBOOOOST. DOTERAZ sme vždy všetko opravili a vrátili aj 20 ročným oknám ŽIVOT 💗🤝👫 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ PROWISS NIE JE ⚠️⚠️ len taká obyčajná Firma, ktorej ide len o ZISK a naháňanie nových ZÁKAZOK.... 🏘️🏢🏬 PROWISS je firma, ktorá pracuje hlavne POCTIVO, NIČ NEFLÁKAME, NEFUŠUJEME, NEPRACUJEME AKO KEBY ZA NAMI STOJÍ NIEKTO S Bičom. Ako sa hovorí chytro, chytro zobrat zisk za odvedenú robotu a bežať preč⚠️⚠️🚗🚗🚗 ➖➖➖➖ PROWISS je firma, ktorá počúva potreby zákazníka. PROWISS je firma, s ktorou sa vždy dohodnete. Ako ja tvrdím „S nami sa vždy dá dohodnúť''.Čiže aj preto nás ľudia odporúčajú a pozývaju k sebe na REVÍZIU a SERVIS 🏬🏢❗

RECENZIE —

Napísali ste o nás

 • Martin Ľ.
  Ďakujem veľmi pekne za poskytnuté služby. Veľká pochvala patrí pracovníkovi vašej firmy. Práca odvedená na vysokej úrovni, kvalitný servis a rovnako poradenstvo. Určite odporúčam vaše služby.
  Martin Ľ.
 • Michal R.
  Odporucam, i ked sa moj problem vyriesit nepodarilo (zrejme je neriesitelny) OCENUJEM ochotu mladeho pana prist hned na druhy den od komunikacie a vyjadrit sa k problemu. Dakujem.
  Michal R.
 • Súkromná materská škola Stonožka
  My môžeme len odporúčať. Profi servis, profi prístup. Malé Stonožky Vás pozdravujú a ďakujú.
  Súkromná materská škola Stonožka
 • Tomáš K.
  Vrelo odporúčam  firmu Prowiss na servis okien nakoľko som bol veľmi spokojný s poradenstvom aj samotným servisom.
  Tomáš K.
 • Vladimíra K.
  Výborná práca ,ďakujem. Rýchle vybavenie objednávky a konečne kvalitný servis. Určite odporúčam.
  Vladimíra K.