Komerčné objekty

👋👋Dobré ráno priatelia👋 Dnes pokračujeme na najkrajšom penzióne na akom sme doteraz boli ➡️Alžbeta v Demänovej.⬅️ 🏠🏠Na objekte boli osadené 2 typy okien.▪️▫️ ▪️Typ1: Vek okien 11 rokov bez údržby. Značka kovania MACO. Na svoj vek a veľkosť boli vo veľmi dobrom stave.✔️ ▫️Typ2: Vek okien cca 3 roky. Značka kovania SIGENIA-aubi. Okna v dezolátnom stave. Zdeformované protikusy, popadané okenné krídla do takej miery, že sa už nedali otvoriť. Proste jedna veľká katastrofa. ❌❌❌ Preto sa pri výbere Vašich okien neuponáhľajte a radšej nás kontaktujte aby ste v budúcnosti nemali zbytočné výdavky a starosti s oknami.💯💯Poradenstvo poskytujeme bezplatne takže nemáte čo stratiť. 🆕🔝💯%

RECENZIE —

Napísali ste o nás

 • Martin Ľ.
  Ďakujem veľmi pekne za poskytnuté služby. Veľká pochvala patrí pracovníkovi vašej firmy. Práca odvedená na vysokej úrovni, kvalitný servis a rovnako poradenstvo. Určite odporúčam vaše služby.
  Martin Ľ.
 • Michal R.
  Odporucam, i ked sa moj problem vyriesit nepodarilo (zrejme je neriesitelny) OCENUJEM ochotu mladeho pana prist hned na druhy den od komunikacie a vyjadrit sa k problemu. Dakujem.
  Michal R.
 • Súkromná materská škola Stonožka
  My môžeme len odporúčať. Profi servis, profi prístup. Malé Stonožky Vás pozdravujú a ďakujú.
  Súkromná materská škola Stonožka
 • Tomáš K.
  Vrelo odporúčam  firmu Prowiss na servis okien nakoľko som bol veľmi spokojný s poradenstvom aj samotným servisom.
  Tomáš K.
 • Vladimíra K.
  Výborná práca ,ďakujem. Rýchle vybavenie objednávky a konečne kvalitný servis. Určite odporúčam.
  Vladimíra K.